Sırala
Görünüm:
Toplam 2903 ürün görüntüleniyor.

Tekstil Makinaları

Tekstil Makinaları yıllardır en iddialı olduğumuz sektörel makine tiplerinden biridir. Kalitesi dünyaca ünlü Shima Seiki gibi güçlü markalar ile çalışmaktayız. Tajima, Jinheng, TA YU, Unitex, Complett, Seit ve Cad Cam gibi tekstil makinaları markaları ile yıllardır özenle çalışmaktayız ve  güçlü iş ortaklıklarımız verimli bir şekilde devam etmektedir. Güçlü teknik servis desteğimiz ile beraber maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Tekstil makinaları için ayrıca orjinal  ve muadil markalı yedek parça ve sarf malzeme çeşitlerimiz de e-tetas.com'da bulunmaktadır.

Tekstil Makinaları Çeşitleri

Tekstil Makinaları çeşitlerimizi Tekstil ana kategorisine girerek, makine çeşitlerini seçerek inceleyebilirsiniz. Düz Örgü Triko kategorisinde Shima Seiki markalı Aksesuar, Desen ve Tasarım, Eldiven, Yaka ve Triko tekstil makinaları bulunmaktadır.  da mevcuttur. Çorap Makinaları kategorisinde Çift ve Tek Silindirli Jinheng markalı makinelerimiz bulunmaktadır. Yuvarlak Örgü kategorisinde yine Çift (Jakarlı, İnterrib, Ribana) ve Tek plaka (3 iplik, Süprem, Havlu/Polar) TA YU ve Unitex markalı  tekstil makinalarını inceleyebilirsiniz. Triko Konfeksiyon kategorisindeki Remayöz ve Teğel-Yan Dikiş Makinaları Complett markalıdır. Nakış Makinaları; Lase Zigzag, Lazer Kesim, Süzene ve Diğer Nakış makinaları alt modelleri ile yine buradan incelenebilmektedir. Buradaki teksitl makinaları da Tajina ,Seit ve Cad Cam markalı ürünlerdir.

Tekstil Makinaları Fiyatları

İlgilendiğiniz tekstil makinaları  için güncel fiyat ve stok bilgisi, temin süresi ve tarihi ile ilgili 0212 866 91 96 nolu direkt hattımızdan ulaşabilirsiniz.Modeller ile ilgili detaylı teknik bilgi de gerektiğinde temin edilmektedir.

Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com sitemize buradan  üye olabilirsiniz. Tekstil Makinaları ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.