Sırala
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kılçık Tabancası

Kılçık tabancası, plastik kılçıklar yardımı ile, kıyafet, kumaş, havlu gibi muhtelif tekstil ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan yardımcı bir ekipmandır.  Fiyat ve marka gibi çeşitli etiketlerin kolayca takılması için kullanışlı bir yöntemdir. Kılçık Tabancası'nın pratik, sağlam, güvenli ve ekonomik bir alternatif olması tercih edilmesinin başlıca sebebi olmaktadır. Farklı kumaş kalınlık ve tiplerine göre kullanılan iğne tipleri de değişkenlik göstermektedir. e-tetas.com'da hem kılçık tabancası, hem de modeline uygun kılçık tabancası iğnelerini bulabilirsiniz.

Kılçık Tabancası Marka ve Modelleri

e-tetas.com'da Red Arrow,Wayken ve Reach markalı kılçık tabancası ve iğnelerini bulabilirsiniz. İnce ve Standart uçlu kılçık tabancası ve 5 adetlik paketlerde  satışa sunulan, uygun kalınlıktaki iğneleri Konfeksiyon/Sarf Malzemeler alt kategorisinde bulabilirsiniz. Red Arrow markasında YH-202 (standart ve kalın), YH-11S(standart), YH-31X(ince) ve YH-203 modelleri öne çıkmaktadır. Reach markasında TG-88 modeli tercih edilen modellerden biridir. Aldığınız ürüne ait uygun iğne bilgisi için ürün açıklamalarından yararlanabilirsiniz.Aradığınız Kılçık Tabancası modelinin güncel stok bilgisi ve modellerin temin süreleri ile ilgili bilgi için 0212 866 91 96 direkt hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kılçık Tabancası ürünlerinde kampanya

Kılçık tabancası modelleri e-tetas.com'da uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Yedek Parça ve Sarf Malzemelerinde devam eden peşin fiyat üzerinden % indirim kampanyasının yanı sıra, kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına 4 taksit imkanı bulunmaktadır. Havale ödemelerinde indirim avantajı yanı sıra 300tl üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo kampanyamız devam etmektedir. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com adresine buradan  üye olabilirsiniz. Kılçık tabancası ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi e-postalarına üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.