Dijital Baskı Makinesi, Tişört Baskı Makinesi Fiyatları için arayınız.

Sırala
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 122 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Dijital Baskı Makinaları

Dijital Baskı Makinesi, piyasada genelde tişört baskı makinesi olarak bilinen ve son dönemde konfeksiyon ve tekstil sektöründe oldukça popüler hale gelen bir makinedir. Seri üretimin yanı sıra, az adetli baskıya da imkan vermesi, ürün fiyatlarının da cazip olması ile, bir çok işletme için Dijital Baskı Makinesi ulaşılabilir hale getirmiştir. Tetaş da, geniş ürün yelpazesine Dijital Baskı Makinesimodellerini dahil ederek sektöre yeni alternatifler kazandırmıştır.

e-tetas.com da PolyprintKornit Dijital ve Shima Seiki markalı Dijital Baskı Makinesi modelleri, yedek parçaları ve sarf malzemeleri bulunmaktadır.
 

Dijital Baskı Makina Modelleri

Direkt Metraj Baskı ve Direkt Parça Kumaşa Baskı yapılabilmektedir. Direkt Metraj Dijital Baskı Makinesi Roll-to-roll baskı için toplu bir çözüm sunmaktadır.Harici süreçlere olan ihtiyaç ortadan kalkarak direkt bitmiş baskılı kumaşa birkaç dakika içinde baskı yapabilme imkanı vermektedir.

Direkt Parça Kumaşa Dijital Baskı Makinesiçeşitleri baskıda renk doğruluğunu garanti etmektedir. Baskı ile elde edilen renkler birebir ekranda gördüklerinizdir. Düzşük baskı maliyetine sahiptir, 30 güne kadar sıfır atık mürekkep ile çalışabilir. Pamuklu, Polyester, Pamuk/Polyester karışımı, Keten, Viskoz, Deri vb ürün üzerine baskı yapılabilir. Dijital Baskı Makinesi çeşitlerimiz tüm resim dosyası formatlarını (.tif, .gif, .jpeg, .png, .pdf) destekler. Makinelerin kullanımı kullanıcılar için son derece kolaydır, özel bir ayarlama vb gerektirmez. 360×360, 360×720, 720×720, 1440×720, 1440×1440 dpi ölçülerinde baskı çözünürlüğü sunmaktadır.

Tişört Baskı Makinesi stok durumu ve fiyatları ile ilgili bilgi almak için bize 212 866 91 96 direkt hattımızdan ulaşabilrisiniz. Stokta bulunmayan modellerin temin süresi ve detaylı teknik bilgilendirme için de bilgi almanızı rica ederiz.Hadımköy'de bulunan ana merkezimizde Dijital Baskı Makinesi modellerini görme, detaylı bilgi alma ve deneme imkanı bulunmaktadır. Satış sonrası teknik destek ve eğitim sağlama imkanlarımız da mevcuttur.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.