Sırala
Görünüm:
1 2 3 .... 16 17 18
Toplam 358 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 16 17 18

Dikiş Makinesi İğnesi

e-tetas.com olarak konfeksiyon sektörüne yönelik en fazla ve çeşitli ürün sunan online satış sitesiyiz.  Ana firmamız; Tetaş A.Ş., 1982 yılında konfeksiyon makinaları sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Bugün makinelerin yanı sıra orjinal ve muadil markalı yedek parçalar, tamamlayıcı ürünler ve sarf malzemeler de müşteriler için temin edilmektedir. Makinelerin en önemli sarf malzemelerinden biri de dikiş makinesi iğnesidir. İğnelerimiz orjinal ORGAN markalı dikiş makinesi iğnesidir. Kalitesi ve dayanıklılığı, farklı kumaş ve dikiş durumuna göre farklılaşan ürünler sunması Organ iğnelerini sektörde rekabetçi bir konuma yükseltmiştir. Uç tipleri, kaplama şekli, kullanılan makine ve kumaşa göre farklılaşmakta. İğne modeli aynı zamanda dikiş problemlerine göre de performansı arttıracak şekilde değişkenlik gösterebilmektedir. Her duruma uygun dikiş makinesi iğnesi sitemizde mevcuttur.

Satış ile bitmeyen hizmetlerimiz, teknik servis hizmeti, private show etkinlikleri ve eğitimler ile devam etmektedir. Sadece Hadımköy merkezde değil, yurt çapında İzmir, Ankara, Denizli, Bursa, Gaziantep, Merter İstanbul ve Bayrampaşa İstanbul  şubelerimizle de hizmet vermekteyiz.

Dikiş Makinesi İğnesi Çeşitleri

Dikiş Makinesi İğnesi çeşitlerimizi, Konfeksiyon/Sarf Mazlemeler/İğneler alt kategorisinde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Başlıca, kullanıldığı makine tipine, kumaşa ve  dikilen malzemeye göre dikiş makinesi iğnesi farklılaşmaktadır; Cep Fleto İğnesi, Cilt Makinesi İğnesi, Çuval İğnesi, Deri İğnesi, Düğme İğnesi, Düz Dikiş İğnesi, Ev Tipi Makine İğnesi, Gözlü İlik İğnesi, Kapitone İğnesi, Kollu Makinesi İğneleri, Kör Dikiş İğneleri, Kroşeta İğneleri, Lastik İğneleri, Lok Makinesi İğnesi, Overlok İğnesi, Punch İğnesi, Punteriz İğnesi, Punto İğnesi, Reçme Makinesi İğneleri...

Ayrıca yaşanan dikiş problemlerine göre de dikiş makinesi iğnesi değişkenlik göstermelidir. Örneğin büzülme, dikiş atlaması gibi sorunlarda daha ince iğne seçilmelidir. Büzülme problemi için keskin uçlu iğne seçilmeli (NS serisi), Dikiş atlaması için uzun konik gövdeli iğne seçilmeli (NY2 serisi) vb...

 

Dikiş Makinesi İğnesi Fiyatları

Dikiş Makinesi İğnesi ürünleri  için en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini e-tetas.com'da bulabilirsiniz. Kredi kartına vade farksız peşin fiyatına 4 taksit imkanı ve 300tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı ile avantajlar sizi bekliyor. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com sitemize buradan  üye olabilirsiniz. Dikiş Makinesi İğnesi ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.