Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Leke İlacı Nedir

Kumaşlarda ve tekstil ürünlerinde, üretim süreci boyunca oluşan farklı tipteki lekeler en önemli fire kaynaklarından biri olabiliyor. Bu lekelerin bertaraf edilmesi için endüstriyel tipi güvenilir bir Leke İlacı kullanılmalıdır. Tets Krebs markalı endüstriyel tip leke ilaçları kokusuz ve kokulu çeşitleri ile kumaşta iz bırakmadan lekeleri çıkarır. Kumaşa zarar vermez. Leke ilacı, Leke Temizleme Makinesi ile kumaş üzerine 25cm uzaklıktan püskürtülür. Spiral hareketle dıştan içe doğru leke ilacı püskürtülür.Hızlı bir şekilde buharlaşır. Lekelerin çıktığına emin olunduktan sonra kumaş kurutulur. Yanıcı özelliği yoktur ve kullanımı güvenlidir.Sadece kumaş için kullanılır.

Leke İlacı Çeşiteri

Kullanılan kumaşlara göre farklılaşan leke ilacı, tiner, temizleme mendili ve tozu çeşitlerimiz Konfeksiyon/Sarf Malzemeler/Kimyasallar  alt kategorilerinde bulunmaktadır. Krebs Tets markalı 20kg'lık endüstriyel tip leke ilacı, hassas kumaşlar (gelinlik, saten, abiye vb...), astarlı kumaşlar (tekım elbise), Penye kumaş (Mavi kapak), Triko (Kırmızı ve Sarı kapak) ve Çorap (Kırmızı kapak) gibi farklı ürünlere göre çeşitlenmiştir.

Leke İlacı, leke temizleme makinası ile kullanılır. İlgili modellere buradan ulaşabilirsiniz.

Sprayway markası, anti bakteriyel el temizleme mendili, boya ve mürekkep çıkarıcı mendil ve cam temizleme mendili ile yine kimyasallar kategorisinde yer almaktadır.

Rollax Press Bant temizleme tozu ve PASGO pas lekesi giderici ürünlerimiz de diğer özel ihtiyaçlarınız için e-tetas.com'da.

Leke İlacı çeşitlerinden ilgilendiğiniz çeşitlerinin güncel stok durumu ve temin süresi ile ilgili bilgi için 0212 866 91 96 nolu direkt hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leke İlacı Fiyatı

Leke İlacı ve diğer kimyasallar için en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini e-tetas.com'da bulabilirsiniz. Sprayway, Pasgo ve Rollax Press markalarında devam eden  peşin fiyatı üzerinden % 9  indirim kampanyası ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına vade farksız 4 taksit imkanı bulunmaktadır. Havale ödemelerinde ilave  indirim avantajının yanı sıra 300tl üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatımız devam etmektedir. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com adresine buradan  üye olabilirsiniz. Leke İlacı ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.