Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Etiket Makinesi

Günümüzde bir çok alanda ofis'den Kırtasiye'ye depolardan giyim sanayisine kadar birçok alanda kullanılmaktadır. Etiket yapışkan özelliğe sahip çentikli etiket ve çentiksiz etiket olmak üzere iki model mevcutdur. Etiket makinelerinin kullanım alanları çok genişdir. kullanımı kolay Etiket makinelerinin ergonomik ve taşınabilir olmasından dolayı tercih edilen ve talep gören ürünlerdir.

Etiket Makinesi Modelleri

Farklı baskı türlerine özel etiket makineleri olduğu gibi farklı işlerdede kullanılırlar başlıca kullanımalanları tekstil ve konfeksiyon alanında en çok kullanılan ve tercih edilen Meto PA2200 Etiket makinesi ve Meto PA2207 Etiket makinelesi yedek parça ve sarf aksesuar alanında çok geniş bir yelpazeye sahip olduğundan en çok tercih edilen Etiket makinesi modelidir.Diğer bir model ise ARGOX X-2300 barkod Etiket makineleri dir, birçok alanda kullanılan etiket makineleri farklı işlemler gerçekleştirmektedir. 

Etiket Makinesi Teknik Özellileri

Etiket makineleri modelleri çok geniş bir iş yelpazesine sahip olmasının yanı sıre Fiyat ve Beden gibi farklı işleri yapan meto okuma halkalarına sahipdir. Her etiket makinesi aynı işi yapmaz Barkod Etiket Makinesi ve yapışkan etiket makinesi gibi farklı teknik özelliklere sahiptir baskı şekillerinde'de farklılık vardır.meto etiket makineleri etiket makinesi keçesi kullanırken bazıları ise etiket makinesi kafaları kullanmaktadır.

Etiket Makinesi e-tetas.com'da kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına 4 taksit seçeneği ile şimdi daha da  cazip. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.