E4
Sırala
Görünüm:
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Japon Akmaz / Naylon Etiket Nedir

Japon Akmaz /Naylon Etiket, tekstil sektöründe en yoğun kullanılan etiketlerden biridir. Sektörde kısaca "yıkama talimatı" etiketi olarak da bilinen Japon Akmaz /Naylon etiketler  çift taraflı ve beyaz olarak farklı ölçülerde stoklarımızda bulunmaktadır. Hafif Yıkamaya uygun  E4 markalı etiketlerimizi inceleyerek uygun ölçüde ürün alımını e-tetas.com'dan yapabilirsiniz.

Japon Akmaz / Naylon Etiket Özellikleri

Baskı yapılacak makinelere göre iki faklı Japon Akmaz / Naylon Etiket çeşidimiz bulunmaktadır. Ürünleri Kumaş Etiketleri/Kumaş Etiketleri/Japon Akmaz / Naylon  alt kategorilerinde inceleyebilirsiniz. E4 markalı  Japon Akmaz / Naylon Etiketler   NT795A1  ve NT688A1 olarak ikiye ayrılmaktadır. NT795A1 modeli endüstriyel tip olarak, yüksek hacimli baskılara uygun, boya baskı makineleri ile baskısı yapılan etiket modelidir.

NT688A1 modeli ise daha ufak hacimli, işletmelerin kendi barkod makinelerinde baskı yapabilecekleri, termal transfere uygun japon akmaz etiketlerdir. Firmalar kendi işletmelerinin bünyesinde kendi etiketlerinin baskısını yapabilirler. Ekonomik ve pratik bir çözümdür.

İlgilendiğiniz modelin güncel fiyat ve stok bilgisi, temin süresi ve tarihi ile ilgili 0212 866 91 96 nolu direkt hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Japon Akmaz / Naylon Etiket Fiyatı

Japon Akmaz /  Naylon Etiket için en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini e-tetas.com'da bulabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına vade farksız 4 taksit imkanı bulunmaktadır. Havale ödemelerinde ilave  indirim avantajının yanı sıra 300tl üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatımız devam etmektedir. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com sitemize buradan  üye olabilirsiniz. Japon Akmaz / Naylon Etiketi ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.