Sırala
Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Gemini CAD Sistemleri

TETAŞ A.Ş. olarak  pastal ve kalıp hazırlama  CAD Sistemleri konusunda 20 yıllık bir tecrübeye sahibiz.İlk yerli yazılım olan Tetra Cad ile başlayan Cad Cam Sistemleri çözümlerimiz GEMİNİ CAD ile devam etmektedir. 2015 yılı itibari ile Tetaş ve GEMİNİ işbirliği başlayarak, Gemini Cad Cam programının Türkiye'deki tek yetkili satıcısı olduk.Konfeksiyon imalatı ile uğraşan firmalara modelhane, kesimhane, dikimhane ve ütü paket konularında komple çözümler sunabilmekteyiz. Gemini Otomatik kalıp hazırlama, serim makineleri ve otomatik kesim makinelerimizle ( cam- cutter) uyumludur.

Gemini CAD Sistemleri Komple Çözüm

Gemini CAD Sistemleri yazılım paketi her şey dahil bir  konseptte çözüm sunar. Ürünümüz otomatik pastal, kesim planı, kalıp dönüştürme, otomatik serileme, fotodigitizer, gibi her türlü seçeneği kapsamaktadır. Bu nedenle ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Beklentilerinizi %100 karşılayacaktır.

Diğer programların yazılımlarında her farklı "opsiyon" yüksek bir bedele mal olurken,  Gemini Cad Sisteminin, Standart paketinde, bütün modüller standart olarak dahildir ve ekstra ücrete tabi değildir.

Gemini Kalıp Hazırlama modülü, en basit tasarım araçları ve geliştirilmiş geometrik şekilleri kullanarak, hızlı ve doğru kalıp oluşturur; pile, pens gibi işlemlerin simülasyonunu yapabilir. Ters çevrilebilir pile ve pensler, otomatik veya interaktif dikiş payı oluşturmaya imkan tanır.

Otomatik veya manuel kalıp serme seçeneği sunar. Kalıp Kontrolü, kalıp doğrulama, ölçüm tabloları avantajlarını sunar. Bütün bedenlerin ölçümlerini izleyebilme işlemleri ile hızlı bir şekilde kalıp oluşturmanızı sağlar. Otomatik ve interaktif serileme ile önceki çalışmalarınızı kaydederek, yeni ürünlerinize kolaylıkla uygulamanızı sağlar.

Farklı sistemlerden direkt ve aynı zamanda DXF, AAMA formatında dosya transferi yapılabilir.

Gemini Nest Expert, Gemini CAD Sistemleri tarafından , Otomatik Pastal Yerleştirme için geliştirilmiş bir çözüm ortağıdır. Rekor sürede en mükemmel yerleştirme sonuçları verir. Tek bir pastal için veya liste halinde sürekli olarak insan desteği olmadan çalışabilir. Örnek olarak 8m lik bir pastal için ortalama çalışma zamanı 3-5 dakikadır. Manuel yerleştirmeden daha hızlı ve verimli olmaktadır.

Gemini CAD Sistemleri Fiyatları

Gemini CAD Sistemleri ürünleri için markalara ve makinelerine göre en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini e-tetas.com'da bulabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına vade farksız 4 taksit imkanı bulunmaktadır. 300tl üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatımız devam etmektedir. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com adresine buradan  üye olabilirsiniz. Gemini CAD ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.