Çaganoz, Çaganoz Fiyatları

Sırala
Görünüm:
1 2
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

Çağanoz Nedir

Konfeksiyon Makinelerinin en önemli unsurlarından birisi Çağanoz parçasıdır. Kaliteli, düzgün bir dikiş elde etmek ve dikiş makinesinin verimli çalışması başlıca çağanoza bağlıdır. Çağanozdaki bir problem makinenin sık sık durmasına neden olabilir. İyi bir çağanoz takılan makinenin de performansı belirgin bir şekilde artar. İplik dikiş makinelerindeki en hassas noktalardan biridir. Dikim sırasında en sık görünen iplik kopması gibi sorunların başlıca etkeni iğne ve çağanoz sorunlarıdır. Doğru bir çağanoz bu sorunların azalmasına da etken olacaktır. İyi bir markanın kaliteli ve dayanıklı çağanozlarını kullanmak uzun vadede makine ve işletmeniz için en ekonomik çözümüdür.

Çağanoz Modelleri

Kullanım alanlarına ve ihtiyaçlarına göre farklılaşan çağanoz modellerimiz Konfeksiyon/Sarf Malzemeler/Çağanozlar  ve Tekstil/Nakış Makinaları/Sarf Malzemeler/Çağanozlar alt kategorilerinde bulunmaktadır. Düz Makine, Deri Makinesi, İlik Makinesi, Punteriz, Çift İğne ve Nakış Makinelerine uygun çağanoz çeşitleri 7 FUKU, Yongzheng ve Tajima markaları ile e-tetas.com'da.

Çağanoz çeşitlerinden ilgilendiğiniz model için güncel stok durumu ve temin süresi ile ilgili bilgi için 0212 866 91 96 nolu direkt hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Model bazında teknik bilgi almak veya teknik servis desteği almak için 0212 866 95 00 teknik servisimizden bilgi alabilirsiniz.

Çağanoz Fiyatı

Çağanoz ürünleri için markalara ve makinelerine göre en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini e-tetas.com'da bulabilirsiniz. Devam eden  peşin fiyatı üzerinden % sel indirim kampanyası ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına vade farksız 4 taksit imkanı bulunmaktadır. Havale ödemelerinde ilave  indirim avantajının yanı sıra 300tl üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatımız devam etmektedir. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com adresine buradan  üye olabilirsiniz. Çağanoz ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.