Sırala
Görünüm:
1 2 3 .... 6 7 8
Toplam 153 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

Overlok Makinesi

Triko ve konfeksiyon üretiminin vazgeçilmezidir.Gerek araba koltuk örtüsü gibi kalın ve zor kumaşlarda, gerekse mayo, külot gibi özel üretimlerde, veya kol ucu, yaka ucu, atlet askısı gibi faklı ihtiyaçlar, çok çeşitli overlok makinesi modelleri geliştirilmesine sebep olmuştur. E-tetas.com'da her türlü ihtiyacınız için üstün kaliteli Pegasus ve Zoje markalı Overlok Makinesi modellerini bulabilirsiniz. Pegasus markasında M900/MX/EX/PHN/LSN/EXT /E256 Eğik İğne Serisi/EX Mini Burunlu Lastik Overloğu... serileri ön plana çıkarken, Zoje'de ZJ893/ZJ953/ZJ952/ZJ932/ZJ952T/ZJ952S Mini burunlu overlok serisi farklı iplik seçenekleri ile kendisine yer bulmaktadır.

Overlok Makinesi Modelleri

Farklı kumaş kalınlıklarına uygun, değişken iğne (1,2,3,4,5,6 iğneli) ve iplik (2,3,4,5,6 iplik) sayılarına sahip overlok makinesi seçeneklerini inceleyerek fiyat ve stok durumu ile ilgili bilgi talep edebilirsiniz. İplik kesme, fire emiş, ayak kaldırma gibi tamamlayıcı opsiyonel aparatlar için de seçeneklerimizi sunabiliriz. Overlok makinesi yedek parça ve sarf malzemeleri ihtiyaçlarınızı da yine tek elden, e-tetas.com dan temin edebilirsiniz. Orjinal veya muadil marka seçeneklerinden kendinize uygun olanını bulabilirsiniz. Stokta mevcut olmayan overlok makinesi modelleri için temin süresi ve aparat seçenekleri için bize 0212 866 91 96 hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Overlok Makinesi Teknik Özellikleri

Overlok makinesi modellerimizde 8000rpm'ye kadar çıkan devir hızı, yağ lekesini ve tozlanmayı önleyici sistemler, ayarlanabilir baskı kolu pozisyonu, sessiz çalışma ve enerji tasarrufu, katlanma önleyici sistem, sıralı program özelliği, tek makinede inceden kalın materyale kadar çeşitli kumaş kullanımı gibi üretimi ve verimliği arttıran özellikler ön plana çıkmaktadır. Kısa mesafe ve küçük parçalarda mükemmel dikiş, kolay ayar yapabilme, dikiş verilerinin hafızada kaydedilebilmesi overlok makinesinde öne çıkan diğer iddialı özelliklerdir.

Overlok Makinesi fiyatları e-tetas.com'da kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına 4 taksit seçeneği ile şimdi daha da  cazip. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.