x
PEGASUS M932-70-5X5 5 İPLİK OVERLOK SAFARİ
 
​​
  • ​Tansiyon ayarlı lastik besleme aparatı (TC1-U) önceden belirlenmiş veriye göre lastiğe uygulanan tansiyonu ayarlayarak lastiği besler. Böylece ürünün her noktasında eşit tansiyonlu lastik takılmış olur. Ve yüksek kaliteli ürün elde edilir.
  • Biyenin kesilmesi için kumaşın çıktığını sensör algılar. Sensörlü giyotin sistemi ile belirlenen vuruş sayısından sonra kesim işlemini gerçekleştirerek istenilen uzunlukta biye, zincir iplik kesiminin otomatik olarak yapılmasını sağlar.
  • İğne plakası paslanmaya karşı daha dayanıklı hale getirilmiştir. Bu özellik sayesinde iğne plakası kimyasal kalıntı ve/veya boyadan etkilenmez.
  • Pegasus patentli pozisyonu ayarlanabilen baskı kolu mili sayesinde farklı kumaş ve dikiş ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılanabilir. Pegasus'un özel tasarlanmış aparatları verimliliği arttırırken, dikiş kalitesinden ödün vermez.
M932-70-5X5 modeli: Düz overlok dikiş,Orta kalınlıkta kumaş için, çift iğneli, 5 iplik, 5mm iğne aralığı, 5mm overlok dikiş genişliği, 7000 rpm maksimum makine hızı
Opsiyonel Aparat
Yatay zincir iplik kesme aparatı; emiş sistemi ayağın hemen arkasına yerleştirilmiştir. Bu sayede çok kalın veya yün ipliklerin kullanıldığı 5 iplik emniyet dikişli overok makinelerinde performansı arttırır.

Ürün Etiketleri
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Sizde Kampanya ve Duyurularımızdan haberdar olmak için kolayca E-bültenimize abone olabilirsiniz.
Ad Soyad E-Posta
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.