Sırala
Görünüm:
1 2
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

3D Yazıcı

3D yazıcılar artık hayatımızda ve kurumsal çalışmalarda yavaş yavaş yerini sağlamlaştırmaya başlamıştır. Hammadde Filament artık kolay temin edilen ve %100 organik ve nişastalı olmak üzere ikiye ayrılan hiçbir zararı olmayan ürünlerdir.Filament 3D yazıcıların oluşturacağı çalışmada kullanılır.

3D Yazıcı Çeşitleri

Colido 3D yazıcılar Endüstriyel 3D yazıcılar, Ev tipi 3D yazıcılar ve 3D pen (Colido 3D kalemler ) olmak üzere 3 farklı çeşit mevcuttur.Bunun yanı sıra Colido markasıyle ön plana çıkan 3D yazıcılar Tetaş Online satış sitesi www.e-tetas.com'da satıştadır  uygun fiyat ve peşin fiyatına taksit imkanları sunmaktadır.

3D Yazıcı Fiyatları

Colido 3D yazıcılar Özellikle Colido Markalı 3D yazıcılar günümüzde pahalı olduğu düşünülen ürünler ama aslında Emsallerine nazaran çok uygun fiyattadırlar. 3D yazıcı fiyatları bulabileceğiniz www.e-tetas.com sitemizde her bütceye uygun model bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra Colido 3D kalemler  'de birbirinden özgün tasarımlar yapabilirsiniz.Çocuğunuz içinde eğlenceli bir ürün olan Colido 3D kalemler Filament teminleride çok kolay ve bütcenizi zorlamayacak ürünlerdir.

Colido 3D yazıcılar'la ilgili bilgi ve destek hattımız 0212 866 91 96

Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com sitemize buradan  üye olabilirsiniz. Colido 3D yazıcılar ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.