Sırala
Görünüm:
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Plotter Kağıtları

Tetaş, üretimini yaptığı pastal altı kağıtları, naylonları ve plotter kağıtları ile tekstil sektöründeki müşterilerine uzun yıllardır hizmet etmektedir.Farklı sektörlerde de kullanılabilen plotter kağıtları, Tetaş tarafından özellikle kendi konfeksiyon müşterilerinin ihtiyaçlarına göre üretilmektedir. Üretilecek tekstil ürününün modeli öncelikle Plotter kağıtları üzerine basılır ve daha sonra modelin kumaşa aktarılmasında kullanılır.Bunun için Yapışkanlı ve Yapışkansız özellikteki  plotter kağıtları kullanılabilir. Kağıtlar farklı gramaj ve kalitelerde olabilmektedir.

Plotter Kağıtları Çeşitleri

Plotter Kağıtları çeşitlerimizi Konfeksiyon/Sarf Malzemeler/Pastal Kağıtları ve Naylonlar/Plotter Kağıtları  alt kategorisinde bulunmaktadır. Kendi üretimimiz olan TETRA marka plotter kağıtları yapışkanlı ve yapışkansız olarak temin edilebilmektedir. Tetra Plus modeli 1.kalite ürünler olup 101-152-162-182-202-220cm ölçülerinde 70gr olarak bulunmaktadır. 2.kalite ürünler olan TETRA NEWS ürünleri 152-162-182-202cm ölçülerinde ve 50gr veya 60gr, yapışkanlı veya yapışkansız olabilmektedir. Diğer bir 2. kalite modelimiz olan TETRA JOKER plotter kağıtları 57gr, 60gr ve 67gr olarak yine 152-162-182-202cm ölçülerinde üretilmektedir. Yapışkanlı ve yapışkansız seçeneği vardır.

Ürünler kg olarak satılmaktadır. Bu nedenle alım yapacak olan müşterilerimizin, eldeki stokların kg bilgilerini bize ulaşarak öncelikle teyit etmelerini rica ederiz.  İlgilendiğiniz plotter kağıtları  için güncel fiyat ve stok bilgisi, temin süresi ve tarihi ile ilgili 0212 866 91 96 nolu direkt hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Plotter Kağıtları Fiyatları

Plotter Kağıtları için en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini e-tetas.com'da bulabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına vade farksız 4 taksit imkanı bulunmaktadır. 300tl üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatımız devam etmektedir. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com sitemize buradan  üye olabilirsiniz. Plotter Kağıtları ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.