x
2018 Eylül 12

TETAŞ Dijital Baskıda Hızla İlerliyor 4.5 100

Tekstil Triko ve Konfeksiyon Sektörüne sunduğu markalarla 30 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet veren TETAŞ, son yıllarda Dijital Baskı Makinelerinde de piyasadaki yerini sağlamlaştırdı.

Bilindiği gibi dünya tekstil endüstrisinde özellikle son yıllarda, model başına adetlerin düşmesi ve Fast Fashion ile müşteriye hızlı ve çeşitli ürün sunma gereksinimi tüm üreticileri zorlamaktadır.

Small Lot -  Fast Delivery ( Küçük Lot -  Hızlı Teslimat) ihtiyacından çıkan Dijital baskı endüstrisi, son kullanıcıya en hızlı şekilde ürün sunma, az adetli işlere uygunluk, minimum hazırlık aşaması, az elemanla imalat yapabilme özellikleri ile geleneksel baskı yöntemlerinden ayrılmaktadır.

Tetaş olarak Dijital baskıda Dünya markaları ile çalışıyor, bu markaları müşterilerimize Tetaş’ın Güvenli Hizmet politikası ile sunarak hem satış hem de servis anlamında onların memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Yaklaşık 4 yıl önce Pigment baskıda Dünya lideri olan Kornit Digital markası ile girdiğimiz Tekstil Dijital baskı endüstrisinde bugün Polyprint, Roland ve Shima Seiki SIP markaları ile her tür ihtiyaca cevap verebilecek bir pozisyona ulaştık.

SHIMA SEIKI firmasının ürettiği Reaktif baskı makinesi “SIP” ile Türkiye’de basılması mümkün olmayan çeşitli doğal pamuk vs. gibi fiberlerin dikili bitmiş olarak ya da panel örgü olarak baskısı yapabilmektedir. 

Az adetli üretim yapacak ya da Promosyon Tişört üretimine yönelik olarak POLYPRINT firmasının TexJet MORE (2 Tablalı 36x40 cm ya da 42x95 cm Tek tabla) - TexJet ECHO (42X60 cm) ve TexJet shorTee (32x45 cm) modellerini kullanıcılarına sunmaktadır. Bu makineler üretim esnekliği ve uygun fiyatları nedeniyle kullanıcılardan yoğun ilgi görmektedir. Özellikle %100 Pamuk dikili ve parça ürünlere doğrudan baskı yapma imkanı sunan Polyprint Dijital Baskı Makineleri promosyon, copy center ve internetten tişört ve sweatshirt satışı yapan müşterilerimiz için hızlı ve düşük maliyetli baskı yapabilmesi sebebiyle tercih edilmektedir.

Bu makinelerin yanında daha yüksek adetli üretim için Kornit firması direkt dikili ve parça kumaşa baskı için birçok farklı sistem sunuyor. Kornit ’in bütün çözümleri, ön hazırlık sürecini harici bir işlem olmaktan çıkaran patentli “single  proses”  teknolojisine dayanıyor. Sektörde başka hiçbir markada bulunmayan bu patentli teknoloji sayesinde ön hazırlık maliyetleri hiç olmadığı kadar aşağılara çekildi. Günlük baskı adetleri düşük olan giriş seviyesindeki müşterilerimize STORMII, orta ve üst seviye müşterilerimize ise Storm HEXA ve AVALANCHE modellerimizi sunuyoruz.  En üst seviyede yer alan Avalanche platformu ile  günde 4-5 bin adet baskılara ulaşılabiliyor. Pazara yeni sunulan Kornit Vulcan modeli ile yıllık bir milyon baskı adetlerine çok rahat ulaşıyor ki, bu sektör için en ileri noktayı  temsil ediyor.

Paylaş :

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Sizde Kampanya ve Duyurularımızdan haberdar olmak için kolayca E-bültenimize abone olabilirsiniz.
Ad Soyad E-Posta
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.