x
PEGASUS M932-355-3X2X4/KH 6 İPLİK OVERLOK
 
​​​
  • ​Tansiyon ayarlı lastik besleme aparatı (TC1-U) önceden belirlenmiş veriye göre lastiğe uygulanan tansiyonu ayarlayarak lastiği besler. Böylece ürünün her noktasında eşit tansiyonlu lastik takılmış olur. Ve yüksek kaliteli ürün elde edilir.
  • Biyenin kesilmesi için kumaşın çıktığını sensör algılar. Sensörlü giyotin sistemi ile belirlenen vuruş sayısından sonra kesim işlemini gerçekleştirerek istenilen uzunlukta biye, zincir iplik kesiminin otomatik olarak yapılmasını sağlar.
  • İğne plakası paslanmaya karşı daha dayanıklı hale getirilmiştir. Bu özellik sayesinde iğne plakası kimyasal kalıntı ve/veya boyadan etkilenmez.
  • Pegasus patentli pozisyonu ayarlanabilen baskı kolu mili sayesinde farklı kumaş ve dikiş ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılanabilir. Pegasus'un özel tasarlanmış aparatları verimliliği arttırırken, dikiş kalitesinden ödün vermez.
M932-355-3X2x4 modeli: Düz overlok dikişi için çoklu iğne mak., Orta kalınlıkta kumaş için, 3 iğneli, 6 iplik, 3+2mm iğne aralığı, 4mm overlok dikiş genişliği, 6000 rpm maksimum makine hızı

Opsiyonel Aparat
Yatay zincir iplik kesme aparatı; emiş sistemi ayağın hemen arkasına yerleştirilmiştir. Bu sayede çok kalın veya yün ipliklerin kullanıldığı 5 iplik emniyet dikişli overok makinelerinde performansı arttırır.

Açıklama: Düz overlok dikişi ve şerit takmak için çok amaçlı

Ürün Etiketleri
E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Sizde Kampanya ve Duyurularımızdan haberdar olmak için kolayca E-bültenimize abone olabilirsiniz.
Ad Soyad E-Posta
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.