Organ İgne kampanyası

Sort
View:
Total of 4329 products are displayed.

Konfeksiyon Makinesi çeşitleri e-tetas.com'da

Tetaş İç ve Dış Tic. A.Ş. 1982 yılında Konfeksiyon makinesi  sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Zaman içerisinde sektörün önde gelen global makine üreticileri ile güçlerini birleştiren Tetaş, konfeksiyon makinesi ürün portföy çeşitliliğini, müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek düzeye getirmiştir. Konfeksiyon makinesi modellerini sürekli güncelleyerek ve opsiyonel aparatlar sunarak üretimde verimliliği, tassarrufu ve kullanım kolaylığını geliştirecek çözümler sunmaya çalışmaktayız. e.tetas.com 'da da konfeksiyon makinesi modellerimizi sergileyerek en uygun imkanlar ile daha da ulaşılır olmayı hedefliyoruz.

Konfeksiyon Makinesi Çeşitleri

Konfeksiyon makinesi çeşitlerimizi, KONFEKSİYON ana kategorisinden girerek, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. e-tetas.com'da  konfeksiyon makinesi modellerimizin yanı sıra makinelerimiz için uygun, orijinal ve muadil markalı yedek parça ve  sarf malzeme çeşitlerimizi de bulabilirsiniz.

Konfeksiyon Makinesi çeşitlerimiz başlıca, Dikiş Makinesi, Etiketleme Makineleri, Modelhane/Kesimhane makineleri ve Otomatlar olarak kategorize edilmiştir.

Dikiş Makineleri; overlok, reçme, düz dikiş, ilik, etek baskı, kemer köprü, çanta, çuval ağzı, kollu, saya makineleri...gibi çok çeşitli fonksiyonel konfeksiyon makinesi seçenekleri sunmaktadır.

Kalabalık gruplardan biri olan Modelhane /Kesimhane grubunda İplik temizleme makineleri, Plotter, kesim, Rulo boşaltma ve hızar makinesi, Serim makineleri çeşitleri bulunmaktadır.

Konfeksiyon Makinesi Fiyatları

Konfeksiyon Makinesi ürünleri  için en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini e-tetas.com'da bulabilirsiniz. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com sitemize buradan  üye olabilirsiniz. Konfeksiyon Makinesi ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Konfeksiyon Makinesi çeşitlerinin güncel stok ve fiyat bilgisi için bize 0212 866 91 96 direkt hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.