x
price range
-
Filter
ZOJE ZOJE ZJ-457D 5MM ÇİFT İĞNE ATLAR VE DİKER ZİGZAG Fiyat ve Stok Bilgisi için Arayınız...
ZOJE ZOJE ZJ-457C 5MM ATLAR VE DİKER ZİGZAG Fiyat ve Stok Bilgisi için Arayınız...
ZOJE ZOJE ZJ201-1 KADEMELİ KESİM Fiyat ve Stok Bilgisi için Arayınız...
ZOJE ZOJE ZJ9803AR-D3B/ASK YENİ NESİL ASKI TAKMA OTOMATI Fiyat ve Stok Bilgisi için Arayınız...
ZOJE ZOJE ZJ5303AR-D2 ELEKTRONİK BIÇAKLI DÜZ Fiyat ve Stok Bilgisi için Arayınız...
ZOJE ZOJE ZJ5300 BIÇAKLI MEKANİK DÜZ MAK Fiyat ve Stok Bilgisi için Arayınız...
ZOJE ZOJE ZJ8750-5 BÜYÜK MEKİK İPTALLİ ÇİFT İĞNE(KALIN) Fiyat ve Stok Bilgisi için Arayınız...
ZOJE ZOJE ZJ8750 BÜYÜK MEKİK İPTALLİ ÇİFT İĞNE Fiyat ve Stok Bilgisi için Arayınız...
ZOJE ZOJE ZJ3830N-PL 3 İĞNE ZİNCİR DİKİŞ ÇEKTİRMELİ Fiyat ve Stok Bilgisi için Arayınız...
ZOJE ZOJE ZJ9503B YENİ NESİL MEKANİK DÜZ MAKİNA(KOMPAKT SİSTEM) Fiyat ve Stok Bilgisi için Arayınız...
Total 32 products shown.
1 2

Düz Dikiş Makinesi

Düz Dikiş Makinesi kategorimizde Zoje markalı modellerimiz bulunmaktadır. Sürekli yenilenen model seçenekleri ile Zoje Düz Dikiş Makinesi, kullanıcı dostu tasarımları ile daha kaliteli, verimli, dayanıklı ve pratik bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor.Patentli tasarımları ile yeni nesil kompakt sistem, direct drive, enerji tasarruflu özellikleri ile düz dikiş makinesi çeşitleri göz dolduruyor.

Düz Dikiş Makinesi Çeşitleri

Düz Dikiş Makinesi  çeşitlerimizi Konfeksiyon/Makinalar/Dikiş Makinesi/Düz Dikiş Makinaları alt kategorilerinde inceleyebilirsiniz. Zoje markalı ürünlerde tasarım kaynaklı pek çok kullanım avantajı mevcut. Kademeli ayak düşürme, toz geçirmez kapak ve geliştirilmiş ısı dağıtım sistemi, led ışıklandırma, kalın kumaşta mükemmel dikiş kalitesi bu avantajlardan sadece bir kaç tanesi. Otomatik iplik tutucu, düz dikiş makinesinde dikişe başlarken fazla olan ipin bir noktaya toplanmasını engeller. Mikro yağlamalı tasarım yağ lekesi problemini en aza indirir. Hızlı başlangıç ve duruş tepkisi veren direct drive servo sistem de mutllaka bahsedilmesi gereken özelliklerden biri.Makine ömrünü uzatan dayanıklı tasarım ve parçalara sahip oluşu Zoje modellerini cazip kılmaktadır. Hacimli ve kabarık kumaşların dikimine uygun geliştirilmiş ZJ970ILAR-D3 serisi ön plana çıkan modellerdendir.

İlgilendiğiniz düz dikiş makinesi çeşitleri için güncel fiyat ve stok bilgisi, temin süresi ve tarihi ile ilgili 0212 866 91 96 nolu direkt hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Düz Dikiş Makinesi Fiyatları

Düz Dikiş Makinesi çeşitleri için en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini e-tetas.com'da bulabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına vade farksız 4 taksit imkanı bulunmaktadır. Havale ödemelerinde ilave  indirim avantajının yanı sıra 300tl üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatımız devam etmektedir. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com sitemize buradan  üye olabilirsiniz. Düz Dikiş Makinesi ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

E-NEWSLETTER
You can subscribe to our newsletter to be informed about our campaigns and announcements.
Fullname E-Mail
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız