Sort
View:
Total of 4 products are displayed.

Leke Çıkartma Spreyi İşlevi

Geniş kullanım alanına sahip ürünlerimizden Leke Çıkartma Spreyi çeşitlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Farklı markalı ve içerikli ürünlerimizi beğeneceğinize eminiz.Ülkemizde iyi bilinen Sprayway, Dose ve Boni markaları ile çalışıyoruz. Leke Çıkartma Spreyi hem sanayi hem de ev tipi kullanım için uygundur. 400, 500 ve 600ml olarak farklı hacimlerdeki ürünlerimizin kullanımı da son derece pratiktir. Farklı tip kumaşlarda ve bir çok zorlu lekede kullanıma uygundur. Plastik veya deri yüzeylerde kullanıma uygun değildir. Leke Çıkartma Spreyi kuru olarak kullanılır. Lekeleri kumaş üzerinde iz bırakmadan temizler. Yine sitemizde bulabileceğiniz klorsuz içerikli Sprayway leke çıkartma spreyi çeşidimiz özel ürünlerimizden biridir.

Leke Çıkartma Spreyi Kullanım Şekli

Leke çıkartma spreylerini, Spreyler / Tekstil Spreyleri/Leke Çıkartıcı alt kategorisinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kullanım talimatı tüpün arkasında yer almaktadır. Kullanmadan önce Leke Çıkartma Spreyi  tüpü iyice çalkalanır, daha sonra dik tutulmak sureti ile, 15 cm uzaklıktan, kumaşa; lekenin bulunduğu bölgeye püskürtülür. Püskürtüldükten sonra ürünün toz haline gelmesini beklenir. Daha sonra fırça yardımı ile sprey tozları temizlenir. İstenilen sonuç alınana kadar bir kaç sefer işlem tekrar edilebilir. Bazı lekelerde sprey tozları temizlendikten sonra ıslatılmış bir sünger ile lekenin üzerinden geçmek gerekebilir.Temizleme işlemi kumaşta leke bırakmaz ve renk bozulmasına neden olmaz.

Leke Çıkartma Spreylerinin güncel stok durumu ve temin süresi ile ilgili bilgi için 0212 866 91 96 nolu direkt hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leke Çıkartma Spreyi Fiyatı

Leke Çıkartma Spreyi ürünleri  e-tetas.com'da uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile beğeninize sunulmuştur. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına vade farksız 4 taksit imkanı bulunmaktadır. Havale ödemelerinde ilave  indirim avantajının yanı sıra 300tl üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo kampanyamız devam etmektedir. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com adresine buradan  üye olabilirsiniz. Leke Çıkartma Spreyi ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.