Sort
View:
1 2 3 .... 21 22 23
Total of 457 products are displayed.
1 2 3 .... 21 22 23

Dikiş  Makinesi

Tetaş A.Ş. olarak en güçlü olduğumuz ürün portföylerinden biri de dikiş makinesi dir.  Tetaş 1982 yılında konfeksiyon makinaları sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Bugün makinelerin yanı sıra orjinal ve muadil markalı yedek parçalar, tamamlayıcı ürünler ve sarf malzemeler de müşteriler için temin edilmektedir. Satış ile bitmeyen hizmetlerimiz, dikiş makinesi için teknik servis hizmeti, private show etkinlikleri ve eğitimler ile devam etmektedir. dikiş makinesi için sadece Hadımköy merkezde değil, yurt çapında İzmir, Ankara, Denizli, Bursa, Gaziantep, Merter İstanbul ve Bayrampaşa İstanbul  şubelerimizle de hizmet vermekteyiz.

Dikiş Makinesi Çeşitleri

dikiş makinesi çeşitlerimiz, Konfeksiyon/Makinalar alt kategorisinde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Dikiş Makinesi kategorisinde; Çanta Dikiş Makinaları, Çift İğneli Dikiş Makinaları, Çok İğneli Dikiş Makinaları, Çuval Ağzı, Düz Dikiş Makinaları, Etek Baskı Dikiş Makinaları, İlik Makinaları, Kemer Köprü Dikiş Makinaları, Kollu Dikiş Makinaları, Lok Dikiş Makinaları, Overlok Makinaları, Punteriz Düğme Dikiş Makinaları, Reçme Makinaları, Saya Makinaları, Süs Dikiş Makinaları, Şablon Dikiş ve Zigzag dikiş makinaları gibi alt çeşitlerde detaylanmaktadır.

Etiketleme makineleri yine konfeksiyon sektöründe geniş bir kullanıma sahip makinelerdir.

Modelhane /Kesimhane için kullanılan dikiş makinesi, İplik Temizleme Makinaları, Kesim Makinaları, Plotter Makinaları, Rulo Boşaltma, Hızar Makinaları ve Serim Makinalarıdır.

Otomatlar kategorisinde ise İç Çamaşırı otomat çeşitlerimiz bulunmaktadır.

dikiş makinesi için güncel fiyat ve stok bilgisi, temin süresi ve tarihi ile ilgili 0212 866 91 96 nolu direkt hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Dikiş Makinesi Fiyatları

dikiş makinesi için en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini e-tetas.com'da bulabilirsiniz. Kredi kartına vade farksız peşin fiyatına 4 taksit imkanı ve 300tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı ile avantajlar sizi bekliyor. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com sitemize buradan  üye olabilirsiniz. dikiş makinesi ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postamıza üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.