Sort
View:
Total of 4 products are displayed.

Ütü Kolası Spreyinin İşlevi

Dose markalı Ütü Kolası Spreyi, tekstil imalatı yapan işletmeler kadar, ev tipi kullanım için de uygun, son derece pratik bir tekstil ürünüdür. 500 ml'lik ambalajında satışa sunulmuştur. Farklı tip kumaşlarda kullanıma uygundur. Kırışıklıkları açar, kumaşın kolay ütülenmesini ve ütünün  daha kalıcı olmasını sağlar. Giysilerin daha şekilli ve kalıplı görünmesini sağlar.Ütü Kolası spreyi herhangi bir şekilde kumaşta sararma veya renklenmeye sebep olmaz, kumaşı bozmaz. Giysilere püskürtüldüğünde leke vb. bırakmaz. Ürünün kullanılmasından sonra ütüleme normal veya buhar verilerek yapılabilir.

Ütü Kolası Kullanım Şekli

e-tetas.com'da DOSE markalı üstün kaliteli  ütü kolası ve diğer tekstil sprey çeşitlerini bulabilirsiniz. Spreyler / Temizlik Spreyleri alt kategorisinde tüm ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.Kullanım şekli, için ürünün arka tarafını okuyunuz. Ütü Kolası Sprey tüpü iyice çalkalanır, dik tutulmak sureti ile, 25 cm uzaklıktan, kumaşa; ütü yapılacak bölgeye püskürtülür. Sonrasında buharlı veya buharsız olacak şekilde ütüleme yapılır. Ütü Kolası  ile ütülenmiş giysiler uzun süre ütülü ve şekilli kalır.

Ütü kolası spreyinin güncel stok bilgisi ve temin süresi ile ilgili bilgi için 0212 866 91 96 direkt hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ütü Kolası Spreyi Fiyatı

DOSE Ütü Kolası e-tetas.com'da uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile beğeninize sunulmuştur. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde peşin fiyatına 4 taksit imkanı bulunmaktadır. Havale ödemelerinde indirim avantajı yanı sıra 300tl üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo kampanyamız devam etmektedir. Dönem dönem güncellenen süreli kampanyalarımız hakkında bilgi almak ve yararlanmak için e-tetas.com adresine buradan  üye olabilirsiniz. Ütü Kolası Spreyi ve diğer ilgi alanlarınız ile ilgili bilgi için e-postalarına üye olabilir ve fırsatlardan anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.